Leasing

Leasing

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą to obok kredytu jedna z najpopularniejszych form finansowania zakupu pojazdu.

Jakie korzyści da Ci leasingowanie samochodu?

 

1. Szybka droga do rozwoju biznesu

Samochód jest bez wątpienia narzędziem, które pomaga rozwijać biznes. Nie zawsze masz jednak środki na sfinansowanie całości zakupu. Leasing rozwiązuje ten problem! Kupując samochód w leasingu możesz użytkować samochód bez posiadania dużej gotówki. Wystarczy minimalna wpłata własna (czasem nawet 10% wpłaty!), żeby Twój samochód zaczął dla Ciebie zarabiać.

2. Prosta procedura

Wniosek leasingowy, podstawowe dane o Twojej firmie. To wszystko czego potrzebujemy żebyśmy mogli uruchomić dla Ciebie leasing! Sprawdź wymagane dokumenty.

3. Lepsze wskaźniki Twojej firmy

Leasing jest usługą, więc nie powiększa majątku Twojej firmy. Jest to sytuacja korzystna z perspektywy oceny kondycji firmy i jej zdolności kredytowej. Ocenę kondycji poprawia lepszy wskaźnik zwrotu z majątku (którego samochód nie powiększa). Zdolność kredytowa jest lepsza, ponieważ leasing jest usługą i nie wpływa na ocenę zdolności kredytowej realizowanej przez bank.

4. Optymalizacja kosztowa i podatkowa

Cała rata leasingowa jest dla Twojej firmy kosztem, co oczywiście obniża wysokość odprowadzanego podatku dochodowego. Rata leasingowa pozwala Ci też rozliczyć VAT w 50, a nawet 100% (w zależności od deklaracji jaką złożyłeś, co do sposobu wykorzystania samochodu). Pewnie znasz powiedzenie „Pieniądz kosztuje” – nie zamrażaj więc pieniądza w aktywach. Płać ratę leasingową na ustalonym poziomie, a uwolnione w ten sposób środki finansowe inwestuj w rozwój firmy.Przy zakupie samochodu w drodze leasingu również pozostałe koszty, takie jak ubezpieczenie, automatycznie stają się dla Ciebie kosztem obniżającym podatek.

5. Sprawdzeni partnerzy

W salonach Alfa Romeo PGD oferujemy tylko produkty sprawdzonych i renomowanych partnerów finansowych. Nie współpracujemy z towarzystwami o nieugruntowanej pozycji na rynku. To dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa i transparencji warunków leasingu.


Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z zakupu samochodu w leasingu? Chcesz się dowiedzieć czy leasing jest korzystny również dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza