Stelvio Quadrifoglio

Stelvio Quadrifoglio

TAM, GDZIE TECHNOLOGIA ŁĄCZY SIĘ Z MOCĄ

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio jest najlepszym samochodem w swojej kategorii pod względem wydajności: doskonała prędkość, osiągi i bezpieczeństwo zostały osiągnięte dzięki połączeniu mocy oraz technologii. Aluminiowy silnik 2.9 litra V6 Bi-Turbo o mocy 510 KM współpracuje z napędem na cztery koła Q4. Charakteryzuje go wysoka moc z litra pojemności: 176 KM/l, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h następuje w zaledwie 3,8 sekundy. Połączony jest z automatyczną 8-biegową skrzynię biegów, która w trybie Race zmienia biegi w 150 milisekund.

 


Przejawem sportowego charakteru Stelvio Quadrifoglio są unikalne elementy nadwozia, takie jak dopracowany aerodynamicznie przedni zderzak i wloty powietrza w masce silnika.


Zastosowanie ultra lekkich materiałów oraz poszukiwanie idealnego wyważenia znajdują odzwierciedlenie w solidnych i muskularnych formach, które w idealny sposób równoważą styl i dynamikę.


Podwójny wydech, oprócz doskonałej pracy, nadaje pojazdowi dynamiczny i sportowy charakter.Przedni grill Scudetto z włókna węglowego wykończono u dołu ramką w kolorze Dark Miron, podobnie jak logo wersji Quadrifoglio.


Elektrycznie regulowane i składane elektrochromatyczne lusterka zewnętrzne, dostępne również w wykończeniu z włókna węglowego.


Aluminiowe obręcze kół w rozmiarach do 21 cali są dostępne zarówno w wersji chromowanej, jak i w polerowanym, ciemnym wykończeniu. Do wyboru mamy również 4 warianty kolorystyczne zacisków hamulców, które nadają Stelvio Quadrifoglio jeszcze bardziej sportowy wygląd.


WNĘTRZE

Elegancja i design pobudzą Twoje emocje.

 


Wnętrze Stelvio Quadrifoglio wyróżniają zastosowane elementy wykończeniowe do których należy: aluminium, włókno węglowe, skóra lub Alcantara®. Wnętrze, dzięki któremu doświadczysz wspaniałych emocji podczas prowadzenia.


Miejsce w centrum kokpitu zajmuje ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cala z zaprojektowanym całkowicie od nowa systemem informacji i rozrywki. Zarządzaj swoimi multimediami, aplikacjami i ustawieniami samochodu za pomocą zaledwie kilku prostych kliknięć. Intuicyjny system i ekran dotykowy oferują jeszcze większą przejrzystość podczas przeglądania map, kontaktów i danych pojazdu.


Sportowe siedzenia ze szkieletem z włókna węglowego Sparco, inspirowane wyścigami, gwarantują najwyższy poziom komfortu i kontroli. Dzięki tylnemu oparciu z włókna węglowego oraz zastosowaniu skóry i Alcantary® stanowią obowiązkowy wybór dla każdego, kto ceni jeszcze bardziej sportową jazdę.System Audio Harman Kardon o mocy 900W obejmuje 14 głośników w tym subwoofer, oferując idealną jakość dźwięku


Elektrycznie regulowane w 8 płaszczyznach siedzenia przednie z 4 płaszczyznową regulacją odcinka lędźwiowego, obszyte skórą i Alcantarą®, zapewniają maksymalny komfort podczas jazdy Stelvio Quadrifoglio.


Przeprojektowana konsola środkowa z nowymi schowkami i z bezprzewodową ładowarką, umożliwia ładowanie telefonu komórkowego bez konieczności użycia jakiegokolwiek kabla.


BEZPIECZEŃSTWO

SUV posiadający cechy sportowego sedana został wzbogacony o nową serię systemów autonomicznej jazdy drugiego poziomu, tworzących idealną synergię przyjemności jazdy i inteligentnego wspomagania.

 


ASYSTENT JAZDY W KORKU

W wyniku połączenia aktywnego tempomatu i technologii środkowania pasa ruchu, asystent jazdy w korku autonomicznie dostosowuje prędkość pojazdu oraz odległość od innych pojazdów znajdujących się przed nim. Służy on również do utrzymywania pojazdu na jego pasie ruchu, zarówno na ulicach miast jak i na autostradzie.


AKTYWNY ASYSTENT MARTWEGO POLA

Aktywny asystent martwego pola pomaga kierowcy uniknąć kolizji z innymi pojazdami nadjeżdżającymi z sąsiednich pasów ruchu, korygując kierunek jazdy i wyświetlając alert w lusterku wstecznym.


ASYSTENT PASA RUCHU

Asystent pasa ruchu ostrzega kierowcę, gdy Stelvio Quadrifoglio zacznie zjeżdżać ze swojego pasa ruchu i podejmuje działania korygujące, mające na celu przywrócenie pojazdu na jego pas.INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI

Inteligentny asystent prędkości łączy w sobie działanie aktywnego tempomatu i systemu rozpoznawania znaków drogowych, sugerując kierowcy automatyczną zmianę prędkości na podstawie rozpoznanego znaku informującego o ograniczeniu prędkości.


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

Dzięki systemowi rozpoznawania znaków drogowych każdy, kto zasiądzie za kierownicą Alfy Romeo Stelvio Quadrifoglio informowany jest w czasie rzeczywistym o zmianach dopuszczalnej prędkości i możliwości wyprzedzania na drodze.


SYSTEM OSTRZEGAJCY O ZMĘCZENIU KIEROWCY

Asystent uwagi kierowcy analizuje ruchy pojazdu i monitoruje czas spędzony za kierownicą, aby kierowca nie bagatelizował swojego zmęczenia podczas długich podróży.


SYSTEM MULTIMEDIALNY

Awangardowa technologia stworzona dla lepszych doznań.

 


ANDROID AUTO

Twój smartfon z systemem operacyjnym Android jest w pełni zintegrowany z systemem multimedialnym Stelvio Quadrifoglio.


APPLE CARPLAY

Funkcja Apple CarPlay pozwala na korzystanie z aplikacji zainstalowanych na Twoim iPhonie za pośrednictwem systemu multimedialnego Stelvio Quadrifoglio, bez konieczności zdejmowania rąk z koła kierownicy.


NAWIGACJA

Ulepszony interface systemu nawigacyjnego Stelvio Quadrifoglio oferuje prostszy i bardziej przejrzysty widok map i kierunków.


STAŁA ŁĄCZNOŚĆ

Bez względu na to, czy mowa o świecie zewnętrznym czy o Twoim pojeździe, Alfa Connect oferuje usługi łączności, które wyróżniają Stelvio Quadrifoglio.

 


My ASSISTANT

Za kierownicą Stelvio Quadrifoglio nigdy nie jesteś pozostawiony samemu sobie. Dzięki usłudze My Assistant połączysz się z dedykowanym operatorem, który udzieli wsparcia w sytuacjach awaryjnych.


MY REMOTE

Począwszy od dziś, gdziekolwiek jesteś możesz wchodzić w interakcje ze swoim Stelvio Quadrifoglio. Dzięki usłudze My Remote będziesz mógł wykonać szereg działań w swoim samochodzie za pośrednictwem smartfona lub smartwatcha, jak na przykład zablokowanie i odblokowanie drzwi.


MY CAR

Miej wgląd w dogłębne analizy istotnych informacji dotyczących działania Twojego Stelvio Quadrifoglio przy użyciu komputera lub smartfona.MY NAVIGATION

Z usługą My Navigation Twoja kolejna podróż z Alfą Romeo rozpocznie się jeszcze zanim wsiądziesz do środka. Prześlij cel swojej podróży lub uprzednio wybranego miejsca docelowego bezpośrednio ze swojego smartfona do systemu nawigacji. W trakcie podróży otrzymywać będziesz aktualne informacje na temat natężenia ruchu drogowego, pogody i fotoradarów znajdujących się na Twojej drodze.


MY WI-FI

My Wi-Fi to jedna z usług Alfa Connect umożliwiająca bezprzewodowy dostęp do sieci wewnątrz Stelvio Quadrifoglio, z którego mogą korzystać wszyscy pasażerowie.


MY THEFT ASSISTANCE

Chroń swoje Stelvio Quadrifoglio za pomocą usługi My Theft Assistance, która wysyła powiadomienia bezpośrednio w aplikacji Alfa Connect Mobile w razie podejrzenia kradzieży lub nieuprawnionego ruchu pojazdu.


TECHNOLOGIA

Nowa Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio wykorzystuje najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne, dostarczając emocji w SUV-ie z jedynym takim DNA.

 


ALFA™ LINK

Łuki i zakręty nie mają już żadnych tajemnic, dzięki nowemu układowi zawieszenia. Nowy, opatentowany układ zawieszenia optymalizuje efekt tłumienia drgań i umożliwia szybkie, precyzyjne sterowanie pojazdem, zapewniając wysokie przyspieszenie boczne. Tylna oś wykorzystuje 4,5-punktowy układ zawieszenia, oferujący znakomite osiągi, przyjemność z jazdy i komfort.


ROZŁOŻENIE MASY

Znakomite wybory w kwestii elementów designu oraz najnowocześniejsze materiały tworzą Alfę Romeo Stelvio Quadrifoglio z idealnie wyważonym pomiędzy dwiema osiami rozkładem masy, lepszym przełożeniem układu kierowniczego i mniejszą masą całkowitą. Wszystko to jest zasługą ultra lekkiej ramy i wału napędowego z włókna węglowego.


SYSTEM Q4

Dzięki technologii Q4 napęd na cztery koła od Alfy Romeo łączy w sobie maksymalne bezpieczeństwo i lepsze osiągi. Dynamiczny rozdział momentu obrotowego pomiędzy przednią i tylną osią ułatwia prowadzenie każdemu, kto zasiądzie za kierownicą, ponieważ system monitoruje warunki drogowe oraz trakcję.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza