Giulia

NADWOZIE

PIĘKNO W RUCHU

 


Sylwetka, której nie można pomylić z inną, łączy przełomową inżynierię z aerodynamiką dając w efekcie samochód o niedoścignionym pięknie.


Biksenonowe światła adaptacyjne zapewniają optymalne oświetlenie.


Trilobo zostało wykończone włóknem węglowym.


WNĘTRZE

EKSKLUZYWNE DOŚWIADCZENIE W KAŻDYM DETALU

 


Kabina została od początku zaprojektowana z myślą o kierowcy. Forma, funkcja i piękno zapewniają unikalne wrażenia z jazdy.


Podgrzewana wielofunkcyjna skórzana kierownica z aluminiowymi manetkami.


Nowa konsola środkowa wykończona aluminium lub drewnem.Doskonały system nagłośnienia Harman Kardon z 13 głośnikami, subwooferem oraz wzmacniaczem o mocy 900 Watt


Aluminiowe nakładki na pedały


Automatyczna dwustrefowa klimatyzacja dla większego komfortu.


BEZPIECZEŃSTWO

Systemy bezpieczeństwa Giulii to najbardziej zaawansowana technologia w tej dziedzinie. Przyjemność z prowadzenia Twojej Alfy Romeo została podniesiona na 2. dzięki intuicyjnym systemom wspomagania kierowcy. Giulia jest teraz wyposażona w inteligentne systemy, które monitorują otoczenie pojazdu, a kierowca nie traci nic z przyjemności prowadzenia samochodu.

 


ASYSTENT JAZDY W KORKU

Dzięki kamerze i czujnikom zamontowanym na tylnym zderzaku, system ułatwi Ci utrzymanie się na Twoim pasie ruchu oraz zachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu z przodu, zarówno w mieście, jak i na autostradzie.


AKTYWNY ASYSTENT MARTWEGO POLA

Aby uniknąć kolizji bocznych z pojazdami na sąsiednich pasach ruchu, Aktywny Asystent Martwego Polia (Active Blind Spot Assist) ostrzeże Cię o niebezpieczeństwie i przejmie kontrolę nad kierownicą.


ASYSTENT PASA RUCHU

Dzięki Asystentowi Pasa Ruchu (Lane Keeping Assist), Alfa Romeo Giulia pomaga Ci pozostać na właściwym kursie. Gdy samochód zaczyna zjeżdżać z pasa ruchu system zareaguje, aby utrzymać pojazd między liniami.AKTYWNY TEMPOMAT

Aktywny tempomat pozwala na utrzymanie stałej prędkości bez konieczności naciskania na pedał gazu, przy jednoczesnym dostosowaniu odległości między Twoim samochodem a pojazdem z przodu.


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

Giulia jest wyposażona w System Rozpoznawania Znaków Drogowych (Traffic Sign Recognition) oraz inteligentnego asystenta, który ostrzega o zmianie obowiązującego ograniczenia prędkości. Jeśli aktywny tempomat jest włączony, prędkość jest automatycznie dostosowywana za pomocą przycisków na kierownicy.


SYSTEM OSTRZEGAJCY O ZMĘCZENIU KIEROWCY

System Wspomagania Uwagi Kierowcy (Driver Attention Assist) wykrywa zmęczenie osoby kierującej Alfa Romeo Giulia, poprzez monitorowanie jej stylu jazdy oraz długości podróży i ostrzega ją sygnałem dźwiękowym oraz ikoną filiżanki na ekranie między zegarami.


SYSTEM MULTIMEDIALNO-INFORMACYJNY

Wystarczy kilka prostych ruchów ręką, by wybrać odpowiednie ustawienia, a Twoja przyjemność z prowadzenia Alfy Romeo Giulia nie zostanie zakłócona. Nowy system multimedialno-informacyjny został całkowicie przeprojektowany i wzbogacony o ekran dotykowy 8,8” w standardzie.

 


ANDROID AUTO

Najprzydatniejsza aplikacja na smartfony z Androidem jest dostępna z poziomu ekranu dotykowego. Pozostań w kontakcie bez odrywania oczu od drogi.


APPLE CARPLAY

Dzięki Apple CarPlay możesz korzystać z wszystkich funkcji i aplikacji Twojego iPhone’a poprzez system multimedialno-informacyjny Alfy Romeo Giulia. Bez odrywania rąk od kierownicy.


NAWIGACJA

Nowa nawigacja zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy, dzięki poprawionemu interfejsowi oraz jeszcze łatwiejszej obsłudze.


MY ALFA CONNECT JUŻ NIC WAS NIE ROZŁĄCZY

Technologia, która zmienia się każdego dnia, aby Twoje życie było lepsze. Dzięki wielu usługom zawartych w Alfa Connect, szybko odnajdziesz co potrzebujesz w swojej Alfie Romeo Giulia.

 


My ASSISTANT

W przypadku wszelkich awarii, My Assistant umożliwi Ci skontaktowanie się z naszą dedykowaną infolinią, której pracownicy zrobią co w ich mocy, aby jak najszybciej rozwiązać Twój problem.


MY REMOTE

Dzięki usłudze My Remote możesz teraz komunikować się z Twoją Alfą Romeo Giulia na dystans: blokowanie drzwi, włączanie świateł i o wiele więcej poleceń. Wszystko bezpośrednio z Twojego smartfona lub smartwatcha.


MY CAR

Dzięki usłudze MyCar możesz teraz mieć ciągle pod kontrolą ustawienia wszystkich funkcji Alfa Romeo Giulia, bezpośrednio z Twojego smartfona lub komputera – nawet gdy nie siedzisz za kierownicą.MY NAVIGATION

Z My Navigation wrażenia z jazdy Alfą Romeo Giulia są teraz jeszcze pełniejsze, dzięki ciągłej aktualizacji danych o ruchu, pogodzie i/lub warunkach na drodze. Możesz także wyszukać cele podróży oraz inne interesujące Cię miejsca na smartfonie i przesyłać je do pokładowej nawigacji.


MY WI-FI

Dzięki My Wi-Fi możesz udostępniać bezprzewodowy internet wszystkim pasażerom podczas podróży w Twojej Alfie Romeo Giulia.


MY THEFT ASSISTANCE

Chroń swoją Giulię za pomocą My Theft Assistance, usłudze Alfa Connect, która wysyła powiadomienia do Twojej aplikacji o wszelkich podejrzanych wydarzeniach, takich jak próba kradzieży, holowania lub odłączenia akumulatora.


TECHNOLOGIA

Alfa Romeo Giulia łączy design, moc i innowację, wszystko dzięki serii opatentowanych technologii i wykorzystaniu lekkich materiałów, aby dostarczyć unikalne i niepowtarzalne wrażenia z jazdy. Systemy Q2 lub Q4 oraz zintegrowany system hamulcowy IBS brake-by-wire są kontrolowane w czasie rzeczywistym przez system Chassis Domain Control.

 


ALFA™ LINK

Sekretem przyczepności Alfy Romeo Giulia jest system zawieszenia Alfa™ Link, wykonany całkowicie z aluminium, co przekłada się na wyjątkową responsywność i prowadzenie. Nowe przednie zawieszenie z podwójnym wahaczem oraz półwirtualną osią skrętną pozwala na precyzyjne prowadzenie, utrzymując koła idealnie nachylone do podłoża, nawet na najciaśniejszych zakrętach.


ROZŁOŻENIE MASY

Doskonała dynamika jazdy Alfy Romeo Giulia jest owocem specjalnych rozwiązań. Wśród nich jest silnik z przodu ułożony wzdłużnie połączony z tylnym napędem, który zapewnia perfekcyjne rozłożenie masy. Wszystko razem daje niezrównane wrażenia z jazdy.


SYSTEM Q4

Zintegrowany napęd na wszystkie koła Q4 Alfy Romeo łączy maksymalne bezpieczeństwo z nadzwyczajnymi osiągami i doskonałym rozłożeniem mocy na przednią i tylną oś w czasie rzeczywistym, a wszystko to w odpowiedzi na polecenia kierowcy bez względu na panujące warunki

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza