Stelvio

NOWA ALFA ROMEO STELVIO VELOCE TI

Perfekcyjne połączenie elegancji i sportowego charakteru

 


Perfekcyjne połączenie elegancji i sportowego charakteru


20’’ oksydowane felgi aluminiowe


Lakierowy tylny zderzak z dyfuzorem


NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

NAJLEPSZY DUŻY SUV

1 miejsce w plebiscycie BEST CARS 2021 w kategorii „Duży SUV/samochód terenowy" trzeci rok z rzędu wg Auto Motor i Sport

NAJLEPSZY SUV KLASY ŚREDNIEJ

1 miejsce w plebiscycie AUTO LIDER 2020 w kategorii „Crossover/SUV klasy średniej" wg Motor i Auto Moto

NAJLEPSZY SPORTOWY SUV

1 miejsce w konkursie SPORTOWY SAMOCHÓD ROKU 2019 w kategorii „SUV/Import" dla Stelvio Quadrifoglio wg Auto Bild Sportscars

NAJPIĘKNIEJSZY SUV

1 miejsce w konkursie BEST BRANDS 2019 za najpiękniejszy design w kategorii „kompaktowy SUV" trzeci rok z rzędu (2019, 2018, 2017) wg Auto Bild

NADWOZIE

SUV ZAPROJEKTOWANY ABY ZAANGAŻOWAĆ ZMYSŁY

 


Sportowy design idealnie odzwierciedla charakter Stelvio.


Ikoniczny grill Alfa Romeo.


Elektrochromatyczne lusterka boczne składane elektrycznie z systemem aktywnego monitorowania martwego pola.


WNĘTRZE

ELEGANCJA W CZYSTYM WŁOSKIM STYLU

 


Sportowe wnętrze, wykończone włóknem węglowym.


Nowa konsola środkowa jest wykończona wysokiej jakości materiałami i wyposażona w funkcjonalne schowki.


7” kolorowy wyświetlacz umiejscowiony między zegarami daje podgląd do wszystkich aktywnych systemów bezpieczeństwa oraz ustawień pojazdu.Podgrzewana wielofunkcyjna skórzana kierownica z aluminiowymi manetkami.


Sportowe fotele skórzane dostępne w kolorze czarnym, czerwonym lub brązowym są podgrzewane i regulowane elektrycznie w 8 płaszczyznach.


Doskonały system nagłośnienia Harman Kardon z 13 głośnikami, subwooferem oraz wzmacniaczem o mocy 900 Watt.


BEZPIECZEŃSTWO

SUV, który charakteryzuje się dynamiką sedana, został wzbogacony o zaawansowane systemy autonomicznego wspomagania kierowcy nowej generacji, takie jak Asystent Jazdy w Korku i System Rozpoznawania Znaków Drogowych z inteligentną kontrolą prędkości. Ponieważ przyjemność prowadzenia powinna być czasami inteligentnie wspomagana.

 


ASYSTENT JAZDY W KORKU

Dzięki kamerze i czujnikom zamontowanym na tylnym zderzaku, system ułatwi Ci utrzymanie się na Twoim pasie ruchu oraz zachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu z przodu, zarówno w mieście, jak i na autostradzie.


AKTYWNY ASYSTENT MARTWEGO POLA

Pomaga kierowcy uniknąć kolizji z samochodami na sąsiednich pasach ruchu. Jak? Delikatnie kontruje ruch kierownicy i daje sygnał wizualny w lusterku wstecznym.


ASYSTENT PASA RUCHU

Asystent Pasa Ruchu (Lane Keeping Assist) wkracza, gdy Stelvio przypadkowo zbliży się do brzegu pasa ruchu i zapewnia, że Alfa Romeo pozostanie na swoim pasie.AKTYWNY TEMPOMAT

Aktywny tempomat pozwala na utrzymanie stałej prędkości bez konieczności naciskania na pedał gazu, przy jednoczesnym zachowaniu stałej odległości między Twoim samochodem a pojazdem z przodu.


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

Stelvio jest wyposażone w najnowszy system rozpoznawania znaków drogowych i inteligentnego asystenta prędkości, który ostrzega kierowcę o zmianie obowiązującego limitu prędkości. Jeśli aktywny tempomat jest włączony, prędkość zostanie automatycznie dopasowania do prędkości obowiązującej na danym odcinku drogi.


SYSTEM OSTRZEGAJCY O ZMĘCZENIU KIEROWCY

System Wspomagania Uwagi Kierowcy (Driver Attention Assist) wykrywa zmęczenie osoby kierującej Alfa Romeo Stelvio, poprzez monitorowanie jej stylu jazdy oraz długości podróży i ostrzega ją sygnałem dźwiękowym oraz ikoną filiżanki na ekranie między zegarami.


SYSTEM MULTIMEDIALNO-INFORMACYJNY

Prosty i intuicyjny. Nowy system multimedialno-informacyjny został całkowicie przeprojektowany i wzbogacony o ekran dotykowy 8,8” w standardzie.

 


ANDROID AUTO

Przedłużenie Twojego smartfona dzięki pełnemu zintegrowaniu systemu operacyjnego Android z systemem multimedialno-infromacyjnym Alfa Romeo.


APPLE CARPLAY

Dzięki Apple CarPlay możesz korzystać z wszystkich funkcji i aplikacji Twojego iPhone’a poprzez system multimedialno-informacyjny Alfy Romeo Stelvio. Odbywa się to bez odrywania rąk od kierownicy.


NAWIGACJA

Zoptymalizowany interfejs systemu nawigacji Alfy Romeo Stelvio jest jeszcze bardziej czytelny.


ZAWSZE W ZASIĘGU

Czy jesteś poza autem czy w środku, usługi Alfa Connect to zestaw usług łączności, które wyróżniają Alfa Romeo Stelvio.

 


My ASSISTANT

Za kierownicą Alfa Romeo Stelvio nigdy nie jesteś sam. My Assistant pozwala Ci na połączenie się z dedykowanym operatorem, który pomoże Ci rozwiązać każdy problem.


MY REMOTE

Dzięki usłudze My Remote możesz teraz komunikować się z Twoim Stelvio gdziekolwiek jesteś blokowanie i odblokowywanie drzwi, a także włączanie świateł bezpośrednio z Twojego smartfona lub smartwatcha.


MY CAR

Dzięki usłudze My Remote możesz teraz komunikować się z Twoim Stelvio gdziekolwiek jesteś blokowanie i odblokowywanie drzwi, a także włączanie świateł bezpośrednio z Twojego smartfona lub smartwatcha.MY NAVIGATION

Dzięki My Navigation następna podróż Alfą Romeo Stelvio rozpocznie się zanim wejdziesz do środka. Możesz wyszukać cele podróży oraz inne interesujące Cię miejsca na smartfonie i przesłać je do pokładowej nawigacji. Będąc w trasie będziesz na bieżąco otrzymywać powiadomienia o ruchu drogowym, warunkach pogodowych i fotoradarach znajdujących się na Twojej trasie.


MY WI-FI

Dzięki My Wi-Fi możesz udostępniać bezprzewodowy internet wszystkim pasażerom w Twojej Alfie Romeo Stelvio.


MY THEFT ASSISTANCE

Chroń swoją Stelvio za pomocą usługi My Theft Assistance, która wysyła powiadomienia do Twojej aplikacji mobilnej Alfa Connect o wszelkich podejrzanych wydarzeniach, takich jak próba kradzieży, holowania lub odłączenia akumulatora.


TECHNOLOGIA

Zaadoptowane rozwiązania technologiczne nabierają kształtu pod postacią SUVa w stylu Alfa Romeo. Stelvio na nowo definiuje dynamikę jazdy w swojej kategorii.

 


ALFA™ LINK

Alfa Romeo Stelvio jest wyposażona w system zawieszenia Alfa™ Link z układem Multilink z czterema i pół ramionami wykonanym całkowicie z aluminium, co przekłada się na wyjątkowe prowadzenie i wysoki komfort. Nowe przednie zawieszenie Q4 z półwirtualną osią skręcania pozwala na precyzyjne prowadzenie, dając wyjątkową przyczepność i poczucie całkowitej kontroli.


ROZŁOŻENIE MASY

Doskonałe rozłożenie masy między osiami, najlepszy w swojej klasie wskaźnik skrętu i niska masa Alfy Romeo Stelvio są wynikiem wyjątkowego designu oraz użycia lekkich i wytrzymałych materiałów, np. wał korbowy z włókna węglowego. SUV Alfy Romeo został stworzony, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.


SYSTEM Q4

Zintegrowany napęd na wszystkie koła Q4 łączy maksymalne bezpieczeństwo z nadzwyczajnymi osiągami poprzez rozłożenie momentu obrotowego na przednią i tylną oś w czasie rzeczywistym, w zależności od warunków na drodze i decyzji kierowcy.


Zobacz video test

Alfa Romeo Stelvio 2.0 Turbo

Zobacz video test

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza