Giulia Quadrifoglio

Giulia Quadrifoglio

NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM SĄ EMOCJE.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio posiada silnik V6 o pojemności 2.9 l o mocy 510 KM mocy i dostarcza 600 Nm momentu obrotowego w zakresie od 2500 do 5000 obr./min. Silnik ten jest niezwykle mocny, a jednocześnie nadzwyczajnie lekki, gdyż został w całości wykonany z aluminium. Dostępny jest z 8-stopniową, automatyczną skrzynia biegów, która w trybie Race zmienia biegi w zaledwie 150 milisekund.

 


Przedni grill Scudetto z włókna węglowego wykończono u dołu ramką w kolorze Dark Miron, podobnie jak logo wersji Quadrifoglio.


Tylny zderzak z aerodynamicznym dyfuzorem i dwoma podwójnymi końcówkami wydechu nadaje Giulii Quadrifoglio wyjątkowo sportowego charakteru.


Nowe 19-calowe felgi aluminiowe są dostępne zarówno w wersji chromowanej, jak i w polerowanym, ciemnym wykończeniu. Do wyboru mamy również 4 warianty kolorystyczne zacisków hamulców.


WNĘTRZE

W samym centrum emocji.

 


Ręcznie obszywane skórą i Alcantarą® fotele ze szkieletem z włókna węglowego , zapewniające komfort i kontrolę zarówno dla kierowcy, jak i pasażera, potęgują wrażenia z jazdy niczym na torze wyścigowym – wysokie osiągi doskonale współgrają z dbałością o szczegóły


Siedzenia pokryte skórą i Alcantarą wykończone są kontrastującymi obszyciami. Pasy bezpieczeństwa również dostępne są w kolorze czerwonym i zielonym.


Konsola środkowa została przeprojektowana, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, w tym również z włókna węglowego.Nowa podgrzewana kierownica ze zintegrowanymi przyciskami sterującymi i aluminiowymi łopatkami umożliwia ręczną zmianę biegów


System Audio Harman Kardon o mocy 900W obejmuje 14 głośników w tym subwoofer, oferując idealną jakość dźwięku


Przeprojektowana konsola środkowa z nowymi schowkami i z bezprzewodową ładowarką, umożliwia ładowanie telefonu komórkowego bez konieczności użycia jakiegokolwiek kabla.


BEZPIECZEŃSTWO

Systemy bezpieczeństwa, w jakie wyposażona jest Giulia Quadrifoglio stanowią o tym, jak bezcenna jest technologia, jeśli chodzi o doświadczanie bardziej intuicyjnej jazdy. Alfa Romeo osiągnęła wyższy standard przyjemności jazdy, co jest zasługą systemów autonomicznej jazdy drugiego poziomu.

 


ASYSTENT PASA RUCHU

Dzięki asystentowi pasa ruchu Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio pomaga kierowcy w utrzymaniu właściwego kursu. Gdy samochód zacznie zjeżdżać ze swojego pasa ruchu, system podejmuje działania mające na celu przywrócenie pojazdu na jego pas.


AKTYWNY ASYSTENT MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

W celu uniknięcia kolizji bocznych z samochodami znajdującymi się na przyległych pasach, aktywny asystent monitorowania martwego pola wyświetla ostrzeżenie dla kierowcy i przejmuje kontrolę nad kierownicą.


ASYSTENT JAZDY W KORKU

Dzięki połączeniu funkcji aktywnego tempomatu asystent jazdy w korku nie tylko autonomicznie dostosowuje prędkość samochodu, utrzymując bezpieczną odległość od pojazdu znajdującego się przed nim, ale również pomaga w utrzymaniu pojazdu na jego pasie ruchu, zarówno na ulicach miast jak i na autostradzie.INTELIGENTNY ASYSTENT PRĘDKOŚCI

Inteligentny asystent prędkości łączy w sobie działanie aktywnego tempomatu i systemu rozpoznawania znaków drogowych, sugerując kierowcy automatyczną zmianę prędkości na podstawie rozpoznanego znaku informującego o ograniczeniu prędkości.


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

Giulia Quadrifoglio wyposażona jest w najnowocześniejszy system rozpoznawania znaków drogowych oraz inteligentnego asystenta prędkości, który ostrzega kierowcę o zmianach ograniczeń prędkości na drodze. W przypadku gdy uruchomiony jest aktywny tempomat, prędkość dostosowuje się automatycznie do wymaganych prędkości na drodze.


SYSTEM OSTRZEGAJCY O ZMĘCZENIU KIEROWCY

Asystent uwagi kierowcy wykrywa zmęczenie u osoby siedzącej za kierownicą Alfy Romeo Giulii Quadrifoglio, poprzez monitorowanie stylu jazdy i długości podróży, a następnie ostrzega kierowcę przy użyciu sygnałów dżwiękowych oraz pojawienia się symbolu filiżanki wyświetlanego na ekranie TFT.


TECHNOLOGIA

Nowa Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio pełna jest technologicznych rozwiązań stworzonych by sprostać największym oczekiwaniom dla sportowych osiągów.

 


ALFA™ LINK

Nowy, opatentowany układ zawieszenia optymalizuje efekt tłumienia drgań i umożliwia szybkie, precyzyjne sterowanie pojazdem, zapewniając wysokie przyspieszenie boczne. Tylna oś wykorzystuje 4,5-punktowy układ zawieszenia, oferujący znakomite osiągi, przyjemność z jazdy i komfort.


DYNAMIKA

Idealny rozkład wagi 50/50 jest wynikiem optymalnego rozłożenia masy, sprawiając, że napęd na tylne koła doskonale sprawdza się w pojeździe, którego silnik znajduje się z przodu.


SYSTEM Q4

Dzięki technologii Q4 napęd na cztery koła od Alfy Romeo łączy w sobie maksymalne bezpieczeństwo i lepsze osiągi. Dynamiczny rozdział momentu obrotowego pomiędzy przednią i tylną osią ułatwia prowadzenie każdemu, kto zasiądzie za kierownicą, ponieważ system monitoruje warunki drogowe oraz trakcję.


SYSTEM MULTIMEDIALNY

Awangardowa technologia stworzona dla lepszych doznań.

 


ANDROID AUTO

Twój smartfon z systemem operacyjnym Android jest w pełni zintegrowany z systemem multimedialnym Stelvio Quadrifoglio.


APPLE CARPLAY

Funkcja Apple CarPlay pozwala na korzystanie z aplikacji zainstalowanych na Twoim iPhonie za pośrednictwem systemu multimedialnego Stelvio Quadrifoglio, bez konieczności zdejmowania rąk z koła kierownicy.


NAWIGACJA

Ulepszony interface systemu nawigacyjnego Stelvio Quadrifoglio oferuje prostszy i bardziej przejrzysty widok map i kierunków.


STAŁA ŁĄCZNOŚĆ

Bez względu na to, czy mowa o świecie zewnętrznym czy o Twoim pojeździe, Alfa Connect oferuje usługi łączności, które wyróżniają Stelvio Quadrifoglio.

 


My ASSISTANT

Za kierownicą Stelvio Quadrifoglio nigdy nie jesteś pozostawiony samemu sobie. Dzięki usłudze My Assistant połączysz się z dedykowanym operatorem, który udzieli wsparcia w sytuacjach awaryjnych.


MY REMOTE

Począwszy od dziś, gdziekolwiek jesteś możesz wchodzić w interakcje ze swoim Stelvio Quadrifoglio. Dzięki usłudze My Remote będziesz mógł wykonać szereg działań w swoim samochodzie za pośrednictwem smartfona lub smartwatcha, jak na przykład zablokowanie i odblokowanie drzwi.


MY CAR

Miej wgląd w dogłębne analizy istotnych informacji dotyczących działania Twojego Stelvio Quadrifoglio przy użyciu komputera lub smartfona.MY NAVIGATION

Z usługą My Navigation Twoja kolejna podróż z Alfą Romeo rozpocznie się jeszcze zanim wsiądziesz do środka. Prześlij cel swojej podróży lub uprzednio wybranego miejsca docelowego bezpośrednio ze swojego smartfona do systemu nawigacji. W trakcie podróży otrzymywać będziesz aktualne informacje na temat natężenia ruchu drogowego, pogody i fotoradarów znajdujących się na Twojej drodze.


MY WI-FI

My Wi-Fi to jedna z usług Alfa Connect umożliwiająca bezprzewodowy dostęp do sieci wewnątrz Stelvio Quadrifoglio, z którego mogą korzystać wszyscy pasażerowie.


MY THEFT ASSISTANCE

Chroń swoje Stelvio Quadrifoglio za pomocą usługi My Theft Assistance, która wysyła powiadomienia bezpośrednio w aplikacji Alfa Connect Mobile w razie podejrzenia kradzieży lub nieuprawnionego ruchu pojazdu.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza