Junior Elettrica

ALFA ROMEO JUNIOR ELETTRICA

Sportowy charakter w kompaktowym wydaniu


CECHY SZCZEGÓLNE

  • Czysta przyjemność z jazdy Alfą Romeo i pewność prowadzenia.
  • 410 km zasięgu (cykl mieszany WLTP). Doładowanie baterii od 20% do 80% w 27 minut.
  • Sportowe, ujmujące wnętrze zaprojektowane z myślą o stworzeniu porywających wrażeń z jazdy.
  • Przestronna kabina z 400-litrowym bagażnikiem sprawdzą się w każdej podróży.

Najważniejsze zalety

KSZTAŁTOWANIE DOSKONAŁOŚCI

Dzięki wyjątkowej dynamice prowadzenia, niezwykłej zwinności i lekkości na drodze, Alfa Romeo Junior Elettrica gwarantuje niedoścignione wrażenia z jazdy. Świetne osiągi i najnowsze technologie sprawiają, że ten nowy sportowy samochód doda wyjątkowego smaku każdej podróży.

Stylowy jak nigdy

Idealne połączenie stylu i innowacji: czysta kwintesencja włoskiego wzornictwa w połączeniu z precyzją wykonania w każdym calu.

Czysta pasja na drodze

Wyjątkowa dynamika jazdy gwarantuje charakterystyczną dla Alfy Romeo kontrolę i pewność: niedościgniona precyzja prowadzenia i niezawodna moc w każdych warunkach.

Zachwycająca kontrola

Alfa Romeo Junior Elettrica korzysta ze wspomagania jazdy poziomu 2, dzięki systemom zwiększającym kontrolę nad pojazdem, aktywnie monitorując otoczenie wokół niego.

Łączność na najwyższym poziomie

Dzięki usługom Alfa Connect możesz korzystać z zaawansowanej łączności w kabinie swojego samochodu, m.in. ulepszonego asystenta głosowego wspieranego przez ChatGPT oraz systemom opracowanym z myślą o przyjemności z jazdy autem elektrycznym.


WYBIERZ SWOJĄ ALFĘ ROMEO JUNIOR

Porównaj wersje nowej Alfy Romeo Junior i poznaj każdy szczegół auta, żeby wybrać dokładnie takie, jakie pasuje do Twojego charakteru.

Elettrica


18'' felgi aluminiowe
Światła w technologii Full LED
Klimatyzacja automatyczna
Cyfrowy wyświetlacz zegarów 10,25"
Ekran dotykowy 10,25"

Elettrica Speciale


18'' felgi aluminiowe
Matowe wykończenie nadwozia i detale w kolorze Arese Red
Elektrycznie regulowane fotele materiałowe Spiga
Systemy wspomagania jazdy poziomu 2

Elettrica Veloce


20” felgi aluminiowe
Sportowe zawieszenie i mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu TorSen
Matowe wykończenie nadwozia i detale w kolorze Arese Red
Elektrycznie regulowane fotele materiałowe Spiga


DOSTOSUJ SWOJĄ ALFĘ ROMEO JUNIOR DZIĘKI IDEALNYM PAKIETOM WYPOSAŻENIA

Technologicznie zaawansowana, sportowa, elegancka. Wybierz idealny pakiet wyposażenia dla swojej Alfy Romeo Junior Elettrica, aby cieszyć się skrojonym na miarę komfortem podczas każdej podróży.

Pakiet Techno

Zaawansowane rozwiązania technologiczne zwiększają łączność i wygodę prowadzenia, gwarantując jeszcze lepsze wrażenia z jazdy. Pakiet jest pełen innowacyjnych funkcjonalności, które otworzą przed tobą drzwi do elektrycznych wrażeń z jazdy w pełnej łączności.

Pakiet Premium

Pakiet Premium został pieczołowicie zaprojektowany z myślą o tych, którzy ceną elegancję i szyk. W ramach pakietu znajdziesz stylowe akcenty, które sprawią, że każda chwila spędzona za kierownicą twojego sportowego kompaktowego auta nabierze wyjątkowego wyrazu.

Pakiet Sport

Uwolnij swojego sportowego ducha z pakietem Sport, opracowanym z myślą o kierowcach ceniących precyzję prowadzenia i walory estetyczne auta: prawdziwe doświadczenia z jazdy spod znaku Alfy Romeo, dopełnione elementami, które pozwolą poczuć większą przyjemność z osiągów i stylu.


Napęd elektryczny

DWIE ŚMIAŁE ELEKTRYCZNE DUSZE

Alfa Romeo Junior Elettrica otwiera drzwi do świata elektrycznej jazdy i jest dostępna w dwóch wersjach napędu - od 156 KM do 240 KM: każdy silnik opracowano z myślą o określonym stylu jazdy, który idealnie współgra z unikalnym sportowym DNA marki Alfa Romeo.

 

KORZYŚCI Z WYBORU AUTA Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

Dostęp do stref z ograniczeniami w ruchu pojazdów

Swobodna jazda po mieście.

Dostępność miejsc do parkowania w całym mieście

Wygodne opcje parkowania w mieście z dostępem do stacji ładowania i po niższych stawkach.

Coraz szersza sieć stacji ładowania

Ładowanie baterii w domu lub na publicznej stacji ładowania dzięki ponad 640 tysiącom ogólnodostępnych punktów.


ELEKTRYZUJĄCY SPOKÓJ ZA KIEROWNICĄ

We wnętrzu elektrycznej Alfy Romeo Junior Elettrica innowacje łączą się z pasją, tworząc rewolucyjne, elektryzujące doświadczenia z jazdy. Dzięki usługom łączności Alfa Romeo Connected Services, zyskujesz szereg funkcji stworzonych z myślą o kierowcach pojazdów elektrycznych, których zadaniem jest zapewnić ci optymalny komfort i spokój podczas każdej podróży.

Funkcja szukania stacji ładowania

Za pomocą Funkcji szukania stacji z łatwością zlokalizujesz publiczne stacje ładowania i wyświetlisz szczegółowe informacje, takie jak dostępność, rodzaj kabli, ceny, poziomy mocy, czy adres.

Ładowanie auta w zasięgu ręki

Dzięki karcie RFID, którą otrzymasz wraz ze swoją Alfą Romeo Junior Elettrica, zyskujesz dostęp do szerokiej sieci Free2Charge. Karta gwarantuje dostęp do 99,9% ogólnoeuropejskiej sieci liczącej 640 tysięcy publicznych stacji ładowania.

EV Routing

Funkcja EV Routing, wspierana przez system TomTom, pomaga zaplanować podróż, której długość przekracza dostępny zasięg auta. Za jej pośrednictwem automatycznie otrzymasz dodatkowe informacje o niezbędnych przystankach na ładowanie baterii, szacowanym czasie ładowania i natężeniu ruchu, które pozwalają wyznaczyć najbardziej optymalną trasę przejazdu.

eROUTES od Free2move Charge

Nowa aplikacja eRoutes zapewnia dostęp do stacji ładowania prądem elektrycznym, znajdujących się w zasięgu twojego samochodu, przekazuje informacje o ruchu i warunkach pogodowych oraz z łatwością wyświetla widok ekranu twojego smartfona na centralnym ekranie, umożliwiając prostą obsługę. Dostępne wkrótce.


RUSZAJ Z PEŁNĄ BATERIĄ

Bez względu na to, czy jesteś w domu czy w trasie, możesz korzystać z szeregu wygodnych i wydajnych rozwiązań do ładowania Twojej Alfy Romeo Junior Elettrica.

Ładowanie w domu

Ładowanie prądem zmiennym (11 kW) pozwala na pełne naładowanie Twojej Alfy Romeo Junior Elettrica z poziomu 0% do 100% w 5 godzin i 45 minut, korzystając z Kabla Mode 3, dostępnego w ramach wyposażenia standardowego.

Ładowanie w miejscu publicznym

Korzystając z funkcji błyskawicznego ładowania prądem stałym o mocy 100 kW możesz naładować baterię w swojej Alfie Romeo Junior Elettrica z poziomu 20% do 80% w jedynie 27 minut.


Sposoby ładowania

GOTÓW DO JAZDY.
ZAWSZE I WSZĘDZIE

Niepowtarzalna okazja, aby uwolnić pełen potencjał Twojego kompaktowego SUV’a. Zobacz, dlaczego warto wybrać nową Alfę Romeo Junior Elettrica.

W domu

Ładowarka ścienna easyWallbox dołączona jako standardowy element wyposażenia do Twojej Alfy Romeo Junior Elettrica w wersji limitowanej Speciale.

W miejscach publicznych

Dołączona karta RFID daje dostęp do 99,9% ogólnoeuropejskiej sieci liczącej 640 tysięcy publicznych stacji ładowania.

W samochodzie

Funkcja EV Routing z wbudowaną nawigacją daje ci swobodę korzystania z Milano i zapewnia spokój umysłu.


Wymiary

Alfa Romeo Junior Elettrica ma 4173 mm długości i 1535 mm wysokości (1505 mm w wersji Veloce) - to idealne wymiary kompaktowego auta sportowego. Przestronny bagażnik o pojemności do 400 litrów pomieści mnóstwo bagażu i rzeczy osobistych, dzięki czemu auto jest wyjątkowo wszechstronne i świetnie sprawdzi się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i w trasie. Dostępne są 18” i 20” felgi aluminiowe.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ST MOTORS GRUPA PGD Sp. z o. o. Spółka komandytowa, aleja Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza